Tinklo sąsaja Danfoss Ally Icon2

 • Tinklo sąsaja Danfoss Ally Icon2

  Kodas: AllyGatewayIcon2
  11900
  17000 Sutaupykite 5100
  Į krepšelį 

  Tinklo sąsaja skirta Danfoss Icon2 sistemos ir Danfoss Ally termostatų valdymui telefonu

  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Įtampa
  230 V
  Belaidis ryšis
  Zigbee 3.0
  Garantija
  2 metai
 • Danfoss Ally Icon2 yra naujas Danfoss išmanaus šildymo sprendimų lyderis, naudojantis belaidžio ryšio protokolą Zigbee 3.0. Sąsaja veikia debesų pagrindu, todėl jūs galite pilnai valdyti vandeniu šildomų grindų sistemas ir radiatorius bet kuriuo metu iš bet kurios pasaulio vietos.Tai leidžia efektyviai valdyti temperatūrą, sukurti komfortą namuose bei taupyti energiją.Kai viskas kontroliuojama, garantuojamas patogumas bei idealus patalpų klimatas.

  Danfoss Ally Icon2 puikiai tinka, jeigu jūsų namai šildomi radiatoriais, vandeniu šildomų grindų sistema arba jei naudojamas abiejų sistemų derinys. Taip pat į bendrą sistemą galima įtraukti kitų gamintojų išmaniųjų namų gaminius, kurie naudoja tą patį Zigbee protokolą - kištukinius lizdus, apšvietimo, žaliuzių ir kitų prietaisų valdymą. Danfoss Ally tinklo sąsaja jungiama prie namų bevielio interneto maršrutizatoriaus, elektros maitinimo ir LAN kabeliai yra pakuotėje.

  Remdamiesi ankstesnių kartų išmanių šildymo sprendimų patirtimi, Danfoss su Ally Icon2 pateikia radikaliai patobulintą sprendimą. Intuityvi programėlės vartotojo sąsaja sukurta taip, kad kasdienybė būtų kuo paprastesnė ir patogesnė. Programėlė padeda vartotojui greitai atlikti reikiamus nustatymus. Tai leidžia pritaikyti namų šildymą prie kasdienių įpročių, visada jį patogiai valdyti ir gauti išsamią apžvalgą.

  Danfoss Ally suderinama su pagrindinėmis rinkoje esančiomis balso integracijų sistemomis. Amazon Alexa ir Google Assistant galima naudoti namų šildymo valdymui, nepajudinant nė piršto.