Grindinio šildymo valdiklis Danfoss Icon2 15 zonų išplėstinis

 • Grindinio šildymo valdiklis Danfoss Icon2 15 zonų išplėstinis

  Kodas: Icon2MC15Advanced
  47040
  67200 Sutaupykite 20160
  Į krepšelį 

  Vandeninio grindinio šildymo valdiklis, 15 zonų, išplėstinis, galima pajungti iki 15 Icon2 termostatų

  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Įtampa
  220-240 V
  Termostatų pajungimas
  Iki 15 termostatų
  Pavarų pajungimas
  Iki 15 pavarų
  Belaidis ryšis
  Zigbee 3.0
  Reguliavimo tipas
  PWM (Pulso pločio moduliacija)
  Garantija
  2 metai
 • Naujoji Danfoss Icon2 yra šiuolaikinė ir unikali grindinio šildymo ir vėsinimo valdymo sistema, kuri vienu metu gali būti sudaryta iš laidinių ir belaidžių termostatų.

  Panaudojus papildomą Danfoss Ally tinklo sąsają, galimas šildymo sistemos valdymas telefonu bet kuriuo metu iš bet kurios pasaulio vietos. Tai leidžia efektyviai valdyti temperatūrą, sukurti komfortą namuose bei taupyti energiją.

  Danfoss Icon2 yra pagrindinis grindinio šildymo sistemos valdiklis, prie kurio galima pajungti laidinius ar belaidžius termostatus. Vienam valdikliui galima priskirti iki 15 kambario termostatų Icon ir iki 15 terminių pavarų. Sistemą galima praplėsti iki 4 centrinių valdiklių. Valdikliai tarpusavyje apjungiami belaidžio ryšio Zigbee pagalba, tad nėra būtinybės montuoti kabelių tarp jų.

  Danfoss Icon2 suderinama su pagrindinėmis rinkoje esančiomis balso integracijų sistemomis. Amazon Alexa ir Google Assistant galima naudoti namų šildymo valdymui, nepajudinant nė piršto.

  Danfoss Icon2 valdikliai yra 2 tipų - išplėstinė ir standartinė versija. Jeigu reikia pilnai automatinio šildymo ir vėsinimo valdymo, taip pat srauto temperatūros valdymo, rinkitės išplėstinį Danfoss Icon2 valdiklį. Papildomai reikalingas Danfoss Icon paviršiaus temperatūros jutiklis ir Danfoss Icon rasos taško jutiklis. Tokiu būdu Icon2 sistema automatiškai persijungs tarp grindinio šildymo ir vėsinimo valdymo. Standartinis Icon2 valdiklis turi tik rankinį perjungimą tarp grindinio šildymo ir vėsinimo valdymo.

  Pradinis itin greitas konfigūravimas gali būti atliekamas Icon2 programėlės pagalba, naudojant Bluetooth. Taip pat konfigūravimą galima atlikti mygtukais esančiais ant pačio valdiklio.

  Valdiklis montuojamas kolektorinėje spintelėje, maitinimo įtampa 230 V, pajungiamos 230 V pavaros.

  Norint prie valdiklio pajungti 24 V įtampos pavaras, reikalingas Danfoss Icon2 24 V įtampos keitiklio modulis.

  Automatinis balansavimas užtikrina vienodą įšilimą skirtingose patalpose, PWM (pulso pločio moduliacijos) valdymas, tiesioginis cirkuliacinio siurblio 230 V užmaitinimas (iki 100 W) ir valdymas, relė katilo valdymui, nuo trumpo jungimo apsaugoti išėjimai su LED indikacija, paprastas ir lengvas pajungimas, automatinė savidiagnostikos funkcija su klaidos pranešimu.

  Matmenys 330 x 120 x 54 mm.