Šildymo kilimėlis DEVIcomfort 150T ir DEVIreg Smart WiFi

 • Šildymo kilimėlis DEVIcomfort 150T ir DEVIreg Smart WiFi

  Kodas: DTIR150-0,5-DRS
  23868
  35100 Sutaupykite 11232
  Į krepšelį 

  Komplektą sudaro šildymo kilimėlis 150 W/m2 ir išmanus termostatas valdomas telefonu

  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Galia
  150 W/m²
  Įtampa
  230 V
  Kilimėlio storis
  4 mm
  Pajungimas
  Vienpusis
  Pajungimo kabelis
  4 m
  Kilimėlio plotis
  50 cm
  Gamintojas
  DEVI
  Garantija
  20 metų
 • Šildymo kilimėlis DEVI yra idealus sprendimas įrengiant grindų šildymą, tiek renovuojamoms, tiek naujoms grindims. Šildymo kilimėlis montuojamas į plytelių klijų ar išlyginamojo mišinio sluoksnį tiesiog po keraminėmis ir natūralaus akmens plytelėmis. Tokiu būdu gauname greitą grindų įšilimą ir tolygų šilumos paskirstymą grindų paviršiuje.

  Šildymo kilimėlis DEVIcomfort 150T yra visu paviršiumi lipnus, turi vienpusį pajungimo kabelį prie termostato, tad montavimas yra itin paprastas ir greitas. Šildymo kilimėliui suteikiama net 20 metų garantija!

  Išmanusis termostatas DEVIreg Smart WiFi su liečiamu ekranu, naudojamas elektrinio ir vandeninio grindų šildymo sistemų valdymui pagal grindų ir/arba patalpos temperatūrą. Naudojant programėlę DEVIsmart App ir bevielį internetą WiFi, galimas šildymo sistemos valdymas bet kuriuo metu iš bet kurios pasaulio vietos.

  Valdomų termostatų skaičius nėra ribojamas, taip pat galimas skirtingų pastatų (butas, namas, vasarnamis, biuras ir pan.) šildymo sistemų valdymas tuo pačiu telefonu ar planšete.

  Modernaus dizaino termostatas turi lietuvių kalbos meniu, elektros energijos sąnaudų skaičiuoklę (kWh), klaidų nustatymo, apsaugos nuo vaikų funkciją, minimalios ir maksimalios grindų temperatūros ribojimą.