Šildymo kilimėliai DEVImat 200T (DTIF)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DTIF200-0,45
  6975
  9300 Sutaupykite 2325
  Į krepšelį 

  Šildymo kilimėliai montuojami po keraminėmis ir natūralaus akmens plytelėmis, galia 200 W/m2

  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Galia
  200 W/m²
  Įtampa
  230 V
  Kilimėlio storis
  3,5 mm
  Pajungimas
  Vienpusis
  Pajungimo kabelis
  4 m
  Kilimėlio plotis
  50 cm
  Gamintojas
  DEVI
  Garantija
  20 metų
 • Šildymo kilimėlis DEVI yra idealus sprendimas įrengiant grindų šildymą, tiek renovuojamoms, tiek naujoms grindims. Šildymo kilimėlis montuojamas į plytelių klijų ar išlyginamojo mišinio sluoksnį tiesiog po keraminėmis ir natūralaus akmens plytelėmis. Tokiu būdu gauname greitą grindų įšilimą ir tolygų šilumos paskirstymą grindų paviršiuje.

  Didelė 200 W/m2 šildymo kilimėlio galia užtikrina greičiausią grindų įšilimą ir aukščiausios temperatūros pasiekimą. Taip pat kilimėlis montuojamas prie vitrininių langų ir patalpose su dideliais šilumos nuostoliais.

  Šildymo kilimėlis DEVImat 200T yra visu paviršiumi lipnus, turi vienpusį pajungimo kabelį prie termostato, tad montavimas yra itin paprastas ir greitas.

  Šildymo kilimėlis gali būti kombinuoto šildymo dalimi, t.y. naudojamas kartu su vandeniniu grindų šildymu. Norint turėti šiltas grindis vonios kambaryje, virtuvėje ir panašiose patalpose ne šildymo sezono metu, naudojamas tik elektrinis grindų šildymas. Tokiu būdu nereikia įjungti katilo ar kito šilumos šaltinio tik dėl kelių patalpų.

  Šildymo kilimėliui DEVImat 200T suteikiama net 20 metų garantija!

  Kartu su šildymo kilimėliu gaunate lankstų vamzdelį jutiklio montavimui. Šio gaminio kaina perkant atskirai – 6 EUR.