Tinklo sąsaja Danfoss Ally

 • Tinklo sąsaja Danfoss Ally

  Kodas: AllyGateway

  Tinklo sąsaja skirta Danfoss Ally termostatų ir Icon2 sistemos valdymui telefonu

  Gamintojas
  Danfoss
  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Įtampa
  230 V
  Belaidis ryšis
  Zigbee 3.0
  Garantija
  2 metai
 • Danfoss Ally yra naujas Danfoss išmanaus šildymo sprendimų lyderis, naudojantis belaidžio ryšio protokolą Zigbee. Ally veikia debesų pagrindu, todėl jūs galite pilnai valdyti savo radiatorių ir vandeniu šildomų grindų sistemas iš bet kurios pasaulio vietos. Kai viskas kontroliuojama, garantuojamas patogumas bei idealus patalpų klimatas.

  Danfoss Ally puikiai tinka, jeigu jūsų namai šildomi radiatoriais, vandeniu šildomų grindų sistema arba jei naudojamas abiejų sistemų derinys. Taip pat į bendrą sistemą galima įtraukti kitų gamintojų išmaniųjų namų gaminius, kurie naudoja tą patį Zigbee protokolą - kištukinius lizdus, apšvietimo, žaliuzių ir kitų prietaisų valdymą. Danfoss Ally tinklo sąsaja jungiama prie namų bevielio interneto maršrutizatoriaus, elektros maitinimo ir LAN kabeliai yra pakuotėje.

  Remdamiesi ankstesnių kartų išmanių šildymo sprendimų patirtimi, Danfoss su Ally pateikia radikaliai patobulintą sprendimą. Intuityvi programėlės vartotojo sąsaja sukurta taip, kad kasdienybė būtų kuo paprastesnė ir patogesnė. Programėlė padeda vartotojui greitai atlikti reikiamus nustatymus. Tai leidžia pritaikyti namų šildymą prie kasdienių įpročių, visada jį patogiai valdyti ir gauti išsamią apžvalgą.

  Danfoss Ally suderinama su pagrindinėmis rinkoje esančiomis balso integracijų sistemomis. Amazon Alexa ir Google Assistant galima naudoti namų šildymo valdymui, nepajudinant nė piršto.