Termostatas DEVIreg Touch poliarinis baltas RAL 9016

 • Termostatas DEVIreg Touch poliarinis baltas RAL 9016

  Kodas: DRTpw
  13440
  19200 Sutaupykite 5760
  Į krepšelį 

  Išmanusis termostatas su liečiamu ekranu, grindų ir patalpos temperatūros jutikliais

  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Spalva
  Poliarinė balta RAL 9016
  Montavimas
  Potinkinis
  Įtampa
  220-240 V
  Maksimali apkrova
  16 A (3600 W)
  Temperatūros ribos
  Grindų +5...+45 °C, patalpos +5...+35 °C
  Reguliavimo tipas
  PWM (Pulso pločio moduliacija)
  Energijos sąnaudos
  0,4 W
  Gamintojas
  DEVI
  Garantija
  5 metai
 • Išmanusis termostatas DEVIreg Touch su liečiamu ekranu, naudojamas elektrinio ir vandeninio grindų šildymo sistemų valdymui pagal grindų ir patalpos temperatūrą.

  Modernaus dizaino termostatas turi lietuvių kalbos meniu, elektros energijos sąnaudų skaičiuoklę (kWh), klaidų nustatymo, apsaugos nuo vaikų funkciją, minimalios ir maksimalios grindų temperatūros ribojimą.

  Gamykloje idiegta savaitinė šildymo programa, kurią galima labai lengvai adaptuoti pagal savo individualius poreikius. Tai galima padaryti keičiant nustatymus pačiame termostate, taip pat apsilankius www.devi.lt tinklalapyje, ar atsisiuntus DEVIreg Touch programėlę į išmanųjį telefoną.

  Termostatas turi protingąjį laikmatį, t.y. apskaičiuoja išankstinį šildymo įjungimo laiką, kad programoje nustatytu laiku būtų pasiekta pageidaujama temperatūra.

  Pasiekiamas energijos taupymas su DEVIreg Touch – iki 20 % lyginant jį su neprogramuojamais termostatais. O lyginant jį su analogiškais programuojamais termostatais – energijos taupymas siekia net iki 12 %.

  DEVIreg Touch tinka į įvairių gamintojų apdailos rėmelius, tai pat gali adaptuoti kitų gamintojų grindų temperatūros jutiklius, tad puikiai tinka keičiant senus ir energetiškai neefektyvius termostatus.

  Termostatas montuojamas į standartinę potinkinę dėžutę, tinkamas montavimo aukštis 80 - 170 cm.