Termostatas DEVIreg Smart WiFi dramblio k. RAL 1013

 • Termostatas DEVIreg Smart WiFi dramblio k. RAL 1013

  Kodas: DRSi
  18760
  26800 Sutaupykite 8040
  Į krepšelį 

  Išmanusis termostatas valdomas telefonu, su liečiamu ekranu, grindų ir patalpos temperatūros jutikliais

  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Spalva
  Dramblio kaulo RAL 1013
  Montavimas
  Potinkinis
  Įtampa
  220-240 V
  Maksimali apkrova
  16 A (3600 W)
  Temperatūros ribos
  Grindų +5...+45 °C, patalpos +5...+35 °C
  Reguliavimo tipas
  PWM (Pulso pločio moduliacija)
  Energijos sąnaudos
  0,4 W
  Gamintojas
  DEVI
  Garantija
  5 metai
 • Išmanusis termostatas DEVIreg Smart WiFi su liečiamu ekranu, naudojamas elektrinio ir vandeninio grindų šildymo sistemų valdymui pagal grindų ir patalpos temperatūrą.

  Naudojant programėlę DEVIsmart App ir bevielį internetą WiFi, galimas šildymo sistemos valdymas bet kuriuo metu iš bet kurios pasaulio vietos. Valdomų termostatų skaičius nėra ribojamas, taip pat galimas skirtingų pastatų (butas, namas, vasarnamis, biuras ir pan.) šildymo sistemų valdymas tuo pačiu telefonu ar planšete. Vienam termostatui DEVIreg Smart galima priskirti iki 10 išmaniųjų įrenginių-vartotojų.

  Modernaus dizaino termostatas turi lietuvių kalbos meniu, elektros energijos sąnaudų skaičiuoklę (kWh), klaidų nustatymo, apsaugos nuo vaikų funkciją, minimalios ir maksimalios grindų temperatūros ribojimą.

  Termostatas turi protingąjį laikmatį, t.y. apskaičiuoja išankstinį šildymo įjungimo laiką, kad programoje nustatytu laiku būtų pasiekta pageidaujama temperatūra.

  Pasiekiamas energijos taupymas su DEVIreg Smart – iki 20 % lyginant jį su neprogramuojamais termostatais. O lyginant jį su analogiškais programuojamais termostatais – energijos taupymas siekia net iki 12 %.

  DEVIreg Smart tinka į įvairių gamintojų apdailos rėmelius, tai pat gali adaptuoti kitų gamintojų grindų temperatūros jutiklius, tad puikiai tinka keičiant senus ir energetiškai neefektyvius termostatus.

  Termostatas montuojamas į standartinę potinkinę dėžutę, tinkamas montavimo aukštis 80 - 170 cm.