Termostatas DEVIreg 850 su jutikliu gruntui

 • Termostatas DEVIreg 850 su jutikliu gruntui

  Kodas: D850ground
  79875
  106500 Sutaupykite 26625
  Į krepšelį 

  Išmanusis termostatas su drėgmės ir temperatūros jutikliu gruntui, LCD ekranu, lietuvių k. meniu

  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Montavimas
  Skyde ant DIN bėgio
  Įtampa
  220-240 V
  Maksimali apkrova
  2 x 15 A (3400 W) 1 x 2 A
  Valdymo meniu
  Lietuvių kalba
  Jutiklis
  Skaitmeninis, temperatūros ir drėgmės
  Jutiklio ilgis
  15 m
  Grunto jutiklio matmenys
  Skersmuo 93 mm, aukštis 98 mm
  Gamintojas
  DEVI
  Garantija
  2 metai
 • Skaitmeninis termostatas DEVIreg 850 – tai optimaliausias sprendimas, jei reikia išlaikyti tam tikrą zoną be ledo ir sniego. Termostatas veikia pagal gaunamą informaciją iš jutiklio, kuris registruoja lauko temperatūrą ir drėgmę.

  DEVIreg 850 apskaičiuoja informaciją ir užtikrina, kad šiluma įsijungs tik tada, kai jutikliai nustatys reikiamą žemos temperatūros ir numatyto lygio drėgmės derinį. Tokiu būdu sutaupoma elektros energija ir sumažinamos eksploatacijos išlaidos iki 75 % lyginant su įprastu tik lauko temperatūros termostatu.

  DEVIreg 850 gali valdyti 2 nepriklausomas ledo ir sniego tirpinimo sistemas vienu metu. Šildomą plotą galima padalinti į 2 zonas - šiaurinę ir pietinę puses. Taip taupoma elektros energija, nes pietinėje pusėje ledas ir sniegas nutirps greičiau negu šiaurinėje.

  Taip pat tam tikrai zonai galima suteikti pirmenybę, jei elektros įvadas nėra pakankamas. Iš pradžių šildymas bus aktyvuotas vienoje zonoje. Tik joje nutirpinus ledą ir sniegą, šildymas bus aktyvuotas antroje zonoje.

  DEVIreg 850 turi lietuvių kalbos meniu, montuojamas elektros skyde ant DIN bėgio, transformatoriaus maitinimo įtampa 230 V, maksimali tiesioginė apkrova 2x3400 W, galima pajungti nuo 1 iki 4 jutiklių.

  Jutiklis komplektuojamas su 15 m ilgio pajungimo kabeliu, kurį esant poreikiui galima prailginti. Jutiklis montuojamas šildomame plote.