Šildymo kilimėlis DEVIcomfort 150T ir ECtemp Next Plus

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DTIR150-0,5-ECNP
  12880
  18400 Sutaupykite 5520
  Į krepšelį 

  Komplektą sudaro šildymo kilimėlis 150 W/m2 ir programuojamas termostatas

  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Galia
  150 W/m²
  Įtampa
  230 V
  Kilimėlio storis
  4 mm
  Pajungimas
  Vienpusis
  Pajungimo kabelis
  4 m
  Kilimėlio plotis
  50 cm
  Gamintojas
  DEVI
  Garantija
  20 metų
 • Šildymo kilimėlis DEVI yra idealus sprendimas įrengiant grindų šildymą, tiek renovuojamoms, tiek naujoms grindims. Šildymo kilimėlis montuojamas į plytelių klijų ar išlyginamojo mišinio sluoksnį tiesiog po keraminėmis ir natūralaus akmens plytelėmis. Tokiu būdu gauname greitą grindų įšilimą ir tolygų šilumos paskirstymą grindų paviršiuje.

  Šildymo kilimėlis DEVIcomfort 150T yra visu paviršiumi lipnus, turi vienpusį pajungimo kabelį prie termostato, tad montavimas yra itin paprastas ir greitas. Šildymo kilimėliui suteikiama net 20 metų garantija!

  Elektroninis programuojamas termostatas ECtemp Next Plus su laikmačiu, naudojamas grindų šildymo sistemų valdymui pagal grindų ir/arba patalpos temperatūrą.

  Didelis LCD ekranas, aiškus ir intuityvus valdymas, laikmačio funkcija su 5+2 savaitės dienų programa, galimybė nustatyti 4 skirtingas temperatūras turinčius periodus per parą (rytas, diena, vakaras ir naktis).

  ECtemp Next Plus turi gamykloje įdiegtą savaitinę programą, kuri pritaikyta Lietuvos vartotojų poreikiams. Ją galima labai lengvai adaptuoti pagal savo individualius poreikius. Taip pat termostatas gali būti perjungtas į rankinį valdymo režimą, nenaudojant savaitinės programos.