Šildymo kilimėlis DEVIcomfort 150T ir DEVIreg Touch

 • Šildymo kilimėlis DEVIcomfort 150T ir DEVIreg Touch

  Kodas: DTIR150-0,5-DRT
  18700
  27500 Sutaupykite 8800
  Į krepšelį 

  Komplektą sudaro šildymo kilimėlis 150 W/m2 ir išmanus termostatas su liečiamu ekranu

  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Galia
  150 W/m²
  Įtampa
  230 V
  Kilimėlio storis
  4 mm
  Pajungimas
  Vienpusis
  Pajungimo kabelis
  4 m
  Kilimėlio plotis
  50 cm
  Gamintojas
  DEVI
  Garantija
  20 metų
 • Šildymo kilimėlis DEVI yra idealus sprendimas įrengiant grindų šildymą, tiek renovuojamoms, tiek naujoms grindims. Šildymo kilimėlis montuojamas į plytelių klijų ar išlyginamojo mišinio sluoksnį tiesiog po keraminėmis ir natūralaus akmens plytelėmis. Tokiu būdu gauname greitą grindų įšilimą ir tolygų šilumos paskirstymą grindų paviršiuje.

  Šildymo kilimėlis DEVIcomfort 150T yra visu paviršiumi lipnus, turi vienpusį pajungimo kabelį prie termostato, tad montavimas yra itin paprastas ir greitas. Šildymo kilimėliui suteikiama net 20 metų garantija!

  Išmanusis termostatas DEVIreg Touch su liečiamu ekranu, naudojamas elektrinio ir vandeninio grindų šildymo sistemų valdymui pagal grindų ir/arba patalpos temperatūrą.

  Modernaus dizaino termostatas turi lietuvių kalbos meniu, elektros energijos sąnaudų skaičiuoklę (kWh), klaidų nustatymo, apsaugos nuo vaikų funkciją, minimalios ir maksimalios grindų temperatūros ribojimą.

  Gamykloje idiegta savaitinė šildymo programa, kurią galima labai lengvai adaptuoti pagal savo individualius poreikius. Tai galima padaryti keičiant nustatymus pačiame termostate, taip pat apsilankius www.devi.lt tinklalapyje, ar atsisiuntus DEVIreg Touch programėlę į išmanųjį telefoną.