Rekuperatorius Danfoss Air W2, 80-300 m3/h

 • Rekuperatorius Danfoss Air W2, 80-300 m3/h

  Kodas: Air W2
  168350
  259000 Sutaupykite 90650
  Į krepšelį 

  Rekuperatorius su kryžminių-priešpriešinių srautų šilumokaičiu, montuojamas ant sienos

  Gamintojas
  Danfoss
  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Maksimalus oro srautas
  300 m3/h (prie 100 Pa)
  Šilumos atgavimas
  Iki 93 %
  Oro apvedimo sklendė
  Taip (Bypass)
  Sertifikatas
  Pasyvaus Namo Institutas
  Montavimas
  Ant sienos
  Matmenys (AxPxG) mm
  1092 x 590 x 580 mm
  Ortakių jungtys
  160 mm, 4 vnt.
  Svoris
  46 kg
 • Danfoss Air W2 rekuperatorius itin tinka energetiškai efektyviems namams, sertifikuotas Passive House Institute, sugrąžina net iki 93 % šilumos iš patalpų šalinamo oro, komplekte turi CCM modulį belaidžių valdiklių pajungimui.

  Pasirinkus Danfoss Link belaidę valdymo sistemą, gaunamas bendras namų šildymo ir vėdinimo valdymas vienu valdikliu bei programėle telefone. Tai ne tik padidina komfortą, bet ir leidžia sutaupyti pinigų, kadangi nėra būtinybės įsigyti dviejų atskirų valdiklių.

  Kai norima vėdinimo sistemą valdyti atskiru valdikliu, reikėtų rinktis belaidį Air Dial valdiklį.

  Air W2 turi automatinę oro apvedimo sklendę (Bypass) – automatiškai uždaro rekuperatoriuje esantį šilumokaitį ir atidaro oro apvedimo kanalą. Tad vasaros naktimis gaunamas nemokamas patalpų vėsinimas, nes tiesiogiai į patalpas paduodamas gaivus-prafiltruotas lauko oras, kuris yra vėsesnis nei patalpose.

  Kryžminių-priešpriešinių srautų šilumokaitis užtikrina 100 % oro srautų ir kvapų nesimašymą, tad po namus nepaskleidžiami jokie nemalonūs kvapai iš virtuvės ar kitų techninių patalpų.

  Padinimo (Boost) funkcija leidžia pakelti oro kiekį nuo standartinio, kuris buvo nustatytas derinimo metu, iki maksimalaus. Ši funkcija gali būti aktyvuojama esant didesniam svečių skaičiui, jos trukmė ir lygis lengvai reguliuojamas.

  Išvykus atostogų ar į komandiruotę, aktyvuojama Išvykimo funkcija. Nustatytu laikotarpiu rekuperatorius adaptuos oro kiekį iki minimumo.

  Dėka sandarios korpuso konstrukcijos ir energetiškai efektyvių ventiliatorių, Danfoss Air W2 rekuperatorius veikia ypatingai tyliai.