Rekuperatorius Danfoss Air W1, 50-180 m3/h

 • Kodas: Air W1
  146850
  209800 Sutaupykite 62950
  Į krepšelį 

  Rekuperatorius su kryžminių-priešpriešinių srautų šilumokaičiu, montuojamas ant sienos

  Pristatymo terminas
  7 darbo dienos
  Maksimalus oro srautas
  180 m3/h (prie 100 Pa)
  Šilumos atgavimas
  Iki 91 %
  Oro apvedimo sklendė
  Ne
  Sertifikatas
  Pasyvaus Namo Institutas
  Montavimas
  Ant sienos
  Matmenys (AxPxG) mm
  1042 x 530 x 430 mm
  Ortakių jungtys
  125 mm, 4 vnt.
  Svoris
  37 kg
 • Danfoss Air W1 rekuperatorius itin tinka energetiškai efektyviems namams, sertifikuotas Passive House Institute, sugrąžina net iki 91 % šilumos iš patalpų šalinamo oro, komplekte turi CCM modulį belaidžių valdiklių pajungimui.

  Pasirinkus Danfoss Link belaidę valdymo sistemą, gaunamas bendras namų šildymo ir vėdinimo valdymas vienu valdikliu bei programėle telefone. Tai ne tik padidina komfortą, bet ir leidžia sutaupyti pinigų, kadangi nėra būtinybės įsigyti dviejų atskirų valdiklių.

  Kryžminių-priešpriešinių srautų šilumokaitis užtikrina 100 % oro srautų ir kvapų nesimašymą, tad po namus nepaskleidžiami jokie nemalonūs kvapai iš virtuvės ar kitų techninių patalpų.

  Padinimo (Boost) funkcija leidžia pakelti oro kiekį nuo standartinio, kuris buvo nustatytas derinimo metu, iki maksimalaus. Ši funkcija gali būti aktyvuojama esant didesniam svečių skaičiui, jos trukmė ir lygis lengvai reguliuojamas.

  Išvykus atostogų ar į komandiruotę, aktyvuojama Išvykimo funkcija. Nustatytu laikotarpiu rekuperatorius adaptuos oro kiekį iki minimumo.

  Dėka sandarios korpuso konstrukcijos ir energetiškai efektyvių ventiliatorių, Danfoss Air W1 rekuperatorius veikia ypatingai tyliai.