Radiatoriaus termostatas Danfoss ECO

 • Radiatoriaus termostatas Danfoss ECO

  Kodas: Eco2
  4488
  6600 Sutaupykite 2112
  Į krepšelį 

  Išmanusis programuojamas termostatas valdomas telefonu per Bluetooth, naudojant programėlę

  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Spalva
  Balta
  Jungtis
  RA ir M30 x 1,5 mm
  Garantija
  2 metai
 • Išmanusis radiatoriaus termostatas programuojamas telefono pagalba per Bluetooth, tereikia atsisiųsti nemokamą Danfoss ECO programėlę.

  Jeigu patalpoje yra keletas radiatorių, Danfoss ECO termostatai turį funkciją, rodančią, kuris iš jų tuo metu yra valdomas. Taip pat galimas rankinis termostato reguliavimas greitam ir lengvam temperatūros pakeitimui.

  Šildymo išlaidų taupymas siekia net iki 30 % patalpose sumontavus Danfoss ECO termostatus ant radiatorių.

  Termostatas pasižymi žemiausiu savo klasėje triukšmo lygiu,  garantuoja ne tik ženklų taupymą, bet ir ramų miegą visą naktį.

  Danfoss ECO komplekte rasite adapterius, kurių pagalba termostatas gali būti sumontuotas ant įvairių radiatorių termostatinių ventilių.

  Termostatas turi prognozavimo funkciją - apskaičiuoja išankstinį šildymo įjungimo laiką, kad programoje nustatytu laiku būtų pasiekta pageidaujama temperatūra.

  Danfoss ECO taip pat turi išvykimo režimo funkciją, atviro lango funkciją, apsaugos nuo vaikų funkciją, ventilio mankštinimo funkciją, temperatūros diapazono ribojimo funkciją, apsaugos nuo užšalimo funkciją, vaizdinį ispėjimą apie senkančius elementus. Elementų tarnavimo laikas – 2 metai.