Plonieji šildymo kabeliai DEVIcomfort 10T (DTIR)

 • Plonieji šildymo kabeliai DEVIcomfort 10T (DTIR)

  Kodas: DTIR10-10
  7980
  11400 Sutaupykite 3420
  Į krepšelį 

  Plonieji šildymo kabeliai montuojami po plytelėmis, parketu ir laminatu, galia 10 W/m

  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Galia
  10 W/m
  Įtampa
  220-240 V
  Kabelio skersmuo
  4 mm
  Pajungimas
  Vienpusis
  Pajungimo kabelis
  2,3 m
  Gamintojas
  DEVI
  Garantija
  20 metų
 • Lankstus ir itin plonas šildymo kabelis DEVIcomfort 10T (DTIR) yra idealus sprendimas įrengiant grindų šildymą, tiek renovuojamoms, tiek naujoms grindims.

  Kabelis montuojamas į plytelių klijų ar išlyginamojo mišinio sluoksnį tiesiog po keraminėmis ir natūralaus akmens plytelėmis, parketu, laminatu, kilimine danga. Tokiu būdu gauname greitą grindų įšilimą ir tolygų šilumos paskirstymą grindų paviršiuje.

  Šildymo kabelio storis yra tik 4 mm, rekomenduojamas minimalus plytelių klijų ar išlyginamojo mišinio sluoksnis 5 mm (įskaitant kabelį), tad lengvai įrengsite šildymą nepertvarkant grindų aukščio.

  DEVIcomfort 10T yra apvalios formos, turi vienpusį pajungimo kabelį prie termostato, tad montavimas yra itin paprastas ir greitas. Kabelis tinka mažų, didelių ar sudėtingos konfigūracijos grindų plotų šildymui.

  Ypač didelis gaminių asortimentas, kabelių ilgis nuo 10 iki 170 m, tad lengva išsirinkti tinkamiausią kabelį konkrečiam projektui. Kabelio tvirtinimui naudojama lipni dvipusė juosta, esanti pakuotėje, arba montavimo juosta DEVIfast.

  Šildymo kabeliams DEVIcomfort 10T suteikiama net 20 metų garantija!