Centrinis valdiklis Danfoss Link CC WiFi

 • Kodas: LinkCC
  27805
  41500 Sutaupykite 13695
  Į krepšelį 

  Belaidės sistemos centrinis valdiklis valdomas spalvotu liečiamu ekranu ir telefonu, lietuvių k. meniu

  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Sistemos dydis
  Iki 30 patalpų
  Valdomų įrenginių kiekis
  Iki 50 įrenginių
  Liečiamo ekrano dydis
  3,5"
  Spalva
  Balta
  Montavimas
  Potinkinis
  Įtampa
  220-240 V
  Garantija
  2 metai
 • Danfoss Link yra moderni belaidė šildymo ir vėdinimo valdymo sistema, skirta vartotojams, vertinantiems patogumą, šiuolaikines technologijas ir modernų dizainą.

  Pasirinkus Danfoss Link kartu su Danfoss Air rekuperatoriumi, gaunamas bendras namų šildymo ir vėdinimo valdymas vienu valdikliu bei programėle telefone. Tai ne tik padidina komfortą, bet ir leidžia sutaupyti pinigų, kadangi nėra būtinybės įsigyti dviejų atskirų valdiklių.

  Šildymo sistema gali būti valdoma balsu, tereikia kartu su Danfoss Link naudoti vieną iš Amazon Alexa gaminių - Dot, Echo ar Echo Plus. Bendraujant balsu galima sužinoti esamą temperatūrą patalpose, padidinti-sumažinti arba nustatyti tikslią temperatūrą. Šiuo metu aktyvios balso komandos anglų k.

  Naudodami naująją belaidę sistemą kartu su Danfoss Link programėle, vartotojai gali nuotoliniu būdu reguliuoti savo šildymo sistemą iš bet kurios pasaulio vietos. Tai leidžia efektyviai valdyti temperatūrą, sukurti komfortą namuose bei taupyti energiją. Išvykus ar prieš grįžtant į būstą visą reikalingą informaciją apie temperatūras skirtingose patalpose galėsite rasti savo išmaniajame telefone. Tai puiki galimybė valdyti šildymą pagal kiekvieno vartotojo šiuolaikišką gyvenimo būdą.

  Danfoss Link CC centrinis valdiklis turi didelį spalvotą ekraną bei intuityvų ir lengvai valdomą meniu lietuvių kalba. Naudojant šią sistemą galima valdyti įvairias šildymo sistemas – vandeninį grindų šildymą, įvairių tipų radiatorius, elektrinį grindų šildymą, šilumos siurblius, katilus ir įvairius 230 V elektros prietaisus.

  Diegiant Danfoss Link nėra būtinybės montuoti kabelių tarp sistemos įrenginių, todėl belaidžio ryšio pagalba sistema yra lengvai ir greitai integruojama tiek į naują, tiek į jau esamą butą, namą ar biurą. Taip pat Danfoss Link ypatingai tinka naujai statomiems energetiškai efektyviems namams.