Belaidis termostatas Danfoss TP5001-RF su signalo priėmėju

 • Belaidis termostatas Danfoss TP5001-RF su signalo priėmėju

  Kodas: TP5001RFRX1S
  14925
  19900 Sutaupykite 4975
  Į krepšelį 

  Belaidis termostatas su vieno kanalo signalo priėmėju, 5+2 dienų programa, 2xAA elementai

  Gamintojas
  Danfoss
  Pristatymo terminas
  1-2 darbo dienos
  Montavimas
  Virštinkinis
  Įtampa
  Elementai 2xAA 1,5 V
  Maksimali apkrova
  3 A (690 W)
  Temperatūros ribos
  +5...+35 °C
  Reguliavimo tipas
  Chrono-proporcinis
  Garantija
  2 metai
 • Belaidis programuojamas patalpų termostatas TP5001-RF su vieno kanalo signalo priėmėju RX1-S.

  Termostatas skirtas belaidžiam dujinio katilo, grindų šildymo ar radiatoriaus terminių pavarų valdymui. Signalo priėmėjas pajungiamas prie valdomo šildymo įtaiso, atstumas tarp termostato ir signalo priėmėjo iki 30 m. Termostato TP5001-RF matinimas 2xAA elementai, signalo priėmėjo RX1-S 230 V.

  TP5001-RF turi 5+2 dienų šildymo grafiką, didelį ekraną su aiškiais temperatūros ir laiko simboliais, intuityvų ir vartotojui draugišką valdymą, kuris užtikrina greitą ir tikslų termostato programavimą.

  Termostatas taip pat turi ekrano užraktą, elementų būsenos indikaciją, maksimalios ir minimalios temperatūros ribojimą, apsaugos nuo užšalimo funkciją.

  Aktyvavus katilo aptarnavimo priminimo funkciją, termostatas 28 d. prieš suplanuotą katilo aptarnavimą simboliu ekrane ir garsiniu signalu informuos apie tai. Priminimas periodiškai kartosis, kol katilo aptarnavimas bus atliktas ir termostato meniu tai pažymėta.

  TP5001-RF naudoja chrono-proporcinį valdymą, kuris užtikrina didesnį komfortą ir geresnę ekonomiją palyginti su standartiniu įj./išj. valdymu. Galimi pasirinkimai chrono-proporcinio valdymo meniu – 3, 6, 9 arba 12 ciklų per valandą. Esant poreikiui, vietoj chrono-proporcinio valdymo gali būti aktyvuotas automatinis įj./išj. valdymas.

  • Kondensaciniams dujiniams katilams rekomenduojami 3 ciklai/val.

  • Nekondensaciniams dujų katilams rekomenduojami 6 ciklai/val.

  • Automatinis įjungimas/išjungimas - katilas įjungtas tik tuomet, kai atitinkamą sistemos kambarį reikia šildyti. Rekomenduojama nekondensaciniams šildymo katilams.